Uprka Joža (Kněždub 1861 - 1940 Hroznová Lhota)
Sekáč, signováno vpravo dole tužkou Jož. Uprka, lept/papír, 22 x 18 cm sklo, lehce poškozený rám (Šm)
23.09.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 5.500,-
CZK 6.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 4.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 23.09.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 16.09. - 23.09.2017 |